Idź do wyszukiwarki

Wspaniała rezydencja w regionie Langa - Barolo, Cuneo, Piemont, Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 150 000 EUR
Cena za m2
2 300 EUR
Powierzchnia
500 m2
Powierzchnia użytkowa
500 m2
Powierzchnia działki
20 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
2
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Willa
Rynek
Wtórny
Numer oferty
1681/1826/ODS

Opis nieruchomości

Położony w panoramicznym miejscu na pięknych wzgórzach górnej Langi, w pobliżu wioski, starożytnej gminy o rzymskich korzeniach, znajdujemy ten piękny dom wiejski, wspaniałą rezydencję idealną dla tych, którzy lubią spacerować po wsi w oazie spokoju.

Gospodarstwo zostało starannie odrestaurowane, zachowując oryginalny układ w kształcie litery U z wewnętrznym dziedzińcem.
Ta piękna konstrukcja, w całości zbudowana z kamienia Langa i pokryta starymi dachówkami z Piemontu, przywraca starożytne elementy, takie jak ceglane łuki starej stodoły, stare drewniane belki, oryginalne kominki, sufit z odsłoniętymi cegłami i charakterystyczne wykopane nisze z tufu.

Nieruchomość o powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych rozłożona jest na parterze i pierwszym piętrze, z którym połączone są antresole oraz posiada piękną piwnicę.
Na parterze znajdują się przestronne obszary dzienne z piękną otwartą kuchnią, łazienką, pralnią i pomieszczeniami technicznymi; oraz mieszkanie o powierzchni około 70 mkw.
Na pierwszym piętrze duży korytarz i piękny salon obsługują pięć sypialni i cztery łazienki.

Wyposażony w doskonałe rozwiązania technologiczne, takie jak ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła, panele słoneczne do produkcji ciepłej wody oraz studnie zbiorcze wody o pojemności 5000 litrów podłączone do systemu nawadniającego, dom można z łatwością przekształcić w bliźniak lub wykorzystać jako Bed & Breakfast.

Duże okna tej rezydencji uwydatniają piękno otaczającego krajobrazu i wychodzą na dwa hektary ziemi na terenie posiadłości, składające się z łąk z różnymi drzewami owocowymi i lasu z dużymi dębami, gdzie posadzono mikoryzowane rośliny do produkcji trufli.
Dzięki umiejętnemu planowaniu wspaniałe tarasy wyznaczone przez kamienne ściany otaczające budynek i mieszczące boisko do gry w bocce, wspaniała winnica pergola, taras z ziołami, taras, na którym można zjeść posiłek przed kuchnią oraz taras, na którym mieszczą się basen naziemny z zapierającym dech w piersiach widokiem.

Langhe (wł. Langa) to pagórkowaty obszar na południu i wschodzie rzeki Tanaro w prowincjach Cuneo i Asti w Piemontcie, północnych Włoszech. Jest słynny ze swoich win, serów i trufli, zwłaszcza białych trufli z Alby. To malownicze miejsce, które często pojawia się w twórczości Beppe Fenoglio i Cesare Pavese. Langhe zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2014 roku za swoje krajobrazy kulturowe, będące wybitnym świadectwem tradycji uprawy winorośli i produkcji wina, które wywodzą się z długiej historii i były nieustannie doskonalone do dnia dzisiejszego. To miejsce jest również przykładem harmonijnego oddziaływania człowieka z otoczeniem naturalnym. Wina Dolcetto, Barolo, Barbaresco i Nebbiolo są tu szczególnie cenione.

Parametry dodatkowe

  • Dach: Dachówka ceramiczna
  • Typ okien: Drewniane (nowy typ)
  • Rodzaj ogrzewania: Podłogowe, Pompa ciepła, CO własne

Kontakt

Ewa Eider

Ewa Eider

Telefon:
+48 500 214 467
Email:
e.eider@khanrea.pl
Numer licencji:
13561
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej