Idź do wyszukiwarki

Casale Monferrato, Alessandria, Piemont, 15033, Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
750 000 EUR
Cena za m2
625 EUR
Powierzchnia
1 200 m2
Powierzchnia działki
25 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Willa
Rok budowy
1920
Rynek
Wtórny
Numer oferty
1672/1826/ODS

Opis nieruchomości

Dwa budynki: jeden wybudowany około początku lat 20. XX w. w stylu secesyjnym (Art Nouveau), drugi wybudowany w latach 60. XX w.

Ta wspaniała willa położona jest na obszarze winiarskim UNESCO Langhe Roero Monferrato.
Znajduje się kilka minut jazdy od ważnych ośrodków, takich jak Acqui Terme, Nizza Monferrato i Alessandria.
Pagórkowate położenie, z doskonałą ekspozycją na słońce, oferuje wspaniały panoramiczny widok.
Obiekt położony jest w bardzo tętniącej życiem miejscowości, bogatej w typowe imprezy. Co roku w czerwcu odbywa się festiwal zespołów i zespołów folklorystycznych. We wrześniu odbywa się ważne wydarzenie kostiumowe Festa Medievale. W trzecią niedzielę października przypada uroczystość poświęcona św. Urbanowi, którego doczesne szczątki wystawiono w kościele zespołu klasztornego.

POSIADŁOŚĆ
Nieruchomość składa się z głównej willi, małego domku dla personelu, portyków, magazynów pojazdów rolniczych, piwnicy z winami, dużych ogrodów i winnicy.
Dwór, wybudowany przez aptekarza z Bielli około początku lat dwudziestych XX wieku, charakteryzuje się secesyjną architekturą, co widać w dużych oknach wzdłuż klatki schodowej prowadzącej na wyższe piętra, w przeszkleniach okien parteru. w salonie na piętrze oraz w oryginalnych żyrandolach z epoki (w salonie znajduje się duży żyrandol z kutego żelaza, który został zbudowany dla dynastii Sabaudii). W jadalni maska zakrywająca kominek należała do króla Faruka.

Willa ma w sumie cztery poziomy połączone eleganckimi i szerokimi schodami.
Wszystkie pokoje są przestronne i bardzo jasne dzięki dużym oknom, wysokim sufitom i doskonałej ekspozycji południowej.
Winnica od południa o powierzchni ok. 2,50 hektara uprawiana jest odmiana Moscato d'Asti D.O.C.G. i Brachetto D'Acqui D.O.C.G. Do winifikacji służy piwnica winna o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych z beczkami z dębu słowiańskiego.
Wewnątrz posiadłości można również podziwiać małą kaplicę poświęconą Czarnej Madonnie z Oropa.

Kontakt

Ewa Eider

Ewa Eider

Telefon:
+48 500 214 467
Email:
e.eider@khanrea.pl
Numer licencji:
13561
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej