Idź do wyszukiwarki

Klimatyczne mieszkanie, 3 pok.,balkon , Powiśle - Warszawa

Śródmieście, Aleja 3 Maja

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 990 000 PLN
Cena za m2
30 895,82 PLN
Powierzchnia
64,41 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
7
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1932
Stan nieruchomości
Idealny
Czynsz administracyjny
800 PLN
Numer oferty
5688/1826/OMS

Opis nieruchomości

Przykład klasycznego modernizmu. Kamienica z początku lat 30-tych, usytuowana przy Parku Porazińskiej oraz Moście Poniatowskiego na warszawskim Powiślu. Kamienica została wybudowana w 1932 roku według projektu architekta J.Steinberga.
Kamienna klatka schodowa z windą, zachowała swój oryginalny charakter.

SPRZEDAJEMY :

Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 64,41 m 2, 3 pokoje z balkonem, usytuowane na 2 piętrze w zadbanej , modernistycznej kamienicy z windą.

POD LUPĄ :

Światło, przestrzeń, zachowane oryginalne elementy wykończenia - sprawiły, jak mówi właścicielka, że zakochała się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia.
Narożne, wysokie wnętrze zachwyca swoją przestrzenią. Drewniana podłoga ułożona w klasyczną jodełkę odcina się kolorem dębu od bieli ścian. Salon z dwustronną ekspozycją (zachodnio-północną) oraz półkolistą, ceglaną ścianą , obok której znajduje się duże okno z widokiem na zieleń jest przestrzenią magiczną. Park w centrum miasta, który widać z mieszkania dodaje wnętrzu swoistego uroku.
Otwarta kuchnia w części dziennej, skomunikowana jest z pokojem z balkonem, sąsiadującym z salonem, w którym dzisiaj mieści się wygodna jadalnia.
W drugiej części mieszkania zaplanowana została sypialnia z prywatną łazienką. Przechodni układ pomieszczeń daje dużą intymność oraz wygodę.

Wysokie piętro i artystyczny klimat jest genialną przestrzenią, która już dzisiaj ma swój unikatowy charakter, a jednocześnie stanowi fantastyczną białą kartę do zaaranżowania jej zgodnie ze swoimi potrzebami.

W SĄSIEDZTWIE :

-Park Porazińskiej
- Bulwary Wiślane
- bogata infrastruktura
- kultowe lokale gastronomiczne
- Elektrownia Powiśle
- Most Poniatowskiego

INNY NIŻ :

Unikatowe wnętrze z niezwykłym klimatem, posiadające trzy ważne atrybuty : kamienica z windą, mieszkanie z balkonem, piękne wnętrze z artystycznym duchem.

WARTO BO :

Idealna przestrzeń dla pary lub singla.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Dostępne w okolicy: Park, Rzeka, Bar, Apteka, Sklep
  • Komunikacja: Tramwaj, Kolejka podmiejska, Autobus

Kontakt

Magdalena Pławska

Magdalena Pławska

Telefon:
+48 506 706 343
Email:
m.plawska@khanrea.pl
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej