Idź do wyszukiwarki

Malownicza działka przy Kanale Jeglińskm - Karwik

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 020 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia działki
3 667 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
670/1826/OGS

Opis nieruchomości

Urokliwa działka rolna, o powierzchni 3667 m 2 w miejscowości Karwik, 7 km od Pisza. Jest to obszar w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, 340 m od jego brzegu, w obszarze Puszczy Piskiej.
Działka o wymiarach: 86 m x 38 m, z drogą dojazdową 381 m2 (95 x 4 m), co daje razem 3667 m2.

Teren znajduje się w drugiej linii od drogi asfaltowej, zapewnia spokój i ciszę. Węzeł sanitarny i wodociąg znajdują się w drodze. Działka jest częściowo zalesiona i oddalona około 700 m od śluzy na Kanale Jeglińskim, łączącym jezioro Roś z jeziorami Seksty i Śniardwy. Wokół piękne tereny spacerowe a bliskość jeziora daje możliwość żeglowania czy pływania kajakiem. Na przyległych działkach wydano pozytywne decyzje dotyczące pozwolenia na budowę.

Działka idealna pod budowę jednego lub 2 domów ale ze względu na położenie blisko śluzy może być świetnym miejscem do wykorzystania pod inwestycję lub jako lokata kapitału.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Ewa Eider

Ewa Eider

Telefon:
+48 500 214 467
Email:
e.eider@khanrea.pl
Numer licencji:
13561
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej