Idź do wyszukiwarki

Unikatowy Dom/Młyn dla konesera lub inwestora - Andrzejów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia
300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Typ domu
Stylowy
Rynek
Wtórny
Numer oferty
1526/1826/ODS

Opis nieruchomości

Unikatowy obiekt w okolicach Janowca i Kazimierza nad Wisłą, 140 km od Warszawy.
Dawny młyn, położony nad rzeką Zwolenką, zaadoptowany do potrzeb agroturystyki. Zachowano oryginalne urządzenia młyna a jednocześnie urządzono klimatyczne pokoje ze wspólną przestrzenią, w której znajdziemy i kamienny piec chlebowy i oryginalna kuchnie węglową i ogromny stół do wspólnego biesiadowania i wygodne kanapy. Wszystko to otwarte na zadaszony taras z kominkiem i hamakami, z którego można oglądać szumiącą płynącą rzekę i rozległe łąki.
Na piętrze 4 stylowe sypialnie, 2 łazienki i urządzenia dawnego młyna kapitalnie zaadoptowane do wypoczynku oraz kolejna wspólna przestrzeń, którą można wykorzystać do pracy lub relaksu.

Dom ma powierzchnię 300 m2, jest domem całorocznym z elektronicznym zdalnym sterowaniem temperatury. W tej chwili jest tam prowadzona z sukcesem biznesowa ekoturystyka z bardzo atrakcyjną stopą zwrotu, ceniona przez najemców. Znakomite miejsce do wspólnego spędzenia czasu dla rodziny, grupy przyjaciół ale i jako miejsce pracy twórczej w odosobnieniu w pięknych okolicznościach przyrody - dla napisania powieści, skomponowania muzyki, napisania scenariusza filmowego etc. Idealne miejsce do pracy zdalnej przy jednoczesnym wygodnym życiu z rodziną.

Niezwykłe miejsce, położone na terenie Rezerwatu Żółwia, przenoszące w czasie kiedy młyn był codziennością niemal każdej wioski. Ale jednocześnie mamy tu wi-fi, funkcjonalne wnętrze, nowoczesne AGD a w kilka minut przepłyniemy promem do tętniącego życiem Kazimierza. W pobliskim Janowcu klimatyczne restauracje z lokalną kuchnią, zamek na wzgórzu, brukowane uliczki z uroczymi sklepikami.
W 1,5 godziny przenosimy się w przepiękne sielskie miejsce ale nie tracimy kontaktu z nowoczesnością i komfortem.

Oferta idealna dla inwestorów i wszystkich szukających pięknego otoczenia. Rzeka na wyciągniecie ręki w pakiecie.

Kontakt

Ewa Eider

Ewa Eider

Telefon:
+48 500 214 467
Email:
e.eider@khanrea.pl
Numer licencji:
13561
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej