Idź do wyszukiwarki

Mieszkanie wysokie na 4 m w kamienicy, Centrum - Warszawa

Śródmieście, ul. Bagatela

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
990 000 PLN
Cena za m2
19 542,05 PLN
Powierzchnia
50,66 m2
Piętro
2
Liczba pięter
7
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Do remontu
Numer oferty
5247/1826/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie w kamienicy przy Placu Unii Lubelskiej. 2 pokoje z osobną kuchnią, które można przerobić na trzeci pokój. Fantastyczna wysokość 4 m pozwala zbudować antresolę. Widok z okien na dziedziniec. Mieszkanie ciche. Balkon. Stan wnętrza do remontu.
Kamienica stylowa, odrestaurowana, z ładnym, zadbanym dziedzińcem i pięknymi modernistycznymi klatkami klatkami schodowymi.
Położenie przy Placu Unii to znakomita infrastruktura handlowa. doskonała komunikacja, bliskość kultowych restauracji i kawiarni przy Placu Zbawiciela. Park Łazienkowski w odległości 15 minut spacerem.

Kontakt

Ewa Eider

Ewa Eider

Telefon:
+48500 214467
Email:
e.eider@khanrea.pl
Numer licencji:
13561
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej