bezpieczny wymarzony zakup proces transakcji
Diagram procesu kupna

zróbmy to

wspólnie

Nieruchomość – mieszkanie, dom, ziemia – to z reguły konieczny, ale i wymarzony zakup dla każdej osoby. Przy tym – najwartościowszy. Kupując warto więc zadbać, by cena była korzystna, czas zakupu krótki, jego przedmiot idealny a przebieg transakcji – bezpieczny i komfortowy.

Dziesiątki zakończonych sukcesem transakcji dają nam doświadczenie, którego kupujący nigdy nie mają. Z drugiej strony, niewielki, starannie dobrany zespół i koncentrowanie się na segmencie premium (co odróżnia nas od dużych agencji sieciowych) pozwala skupić się na idealnym wyborze dla każdego kupującego.

Z pełnym przekonaniem więc możemy zaproponować: zróbmy to wspólnie!

W czterech krokach przeprowadzimy najpierw selekcję wymarzonej nieruchomości a potem jej bezpieczny zakup.

 

Krok 1 – OKREŚLENIE NIERUCHOMOŚCI

 • Pomagamy kupującemu doprecyzować cechy poszukiwanej nieruchomości
 • Ustalamy listę preferencji kupującego co do lokalizacji nieruchomości
 • Pomagamy kupującemu zdefiniować budżet (włączając, jeśli to potrzebne, Doradcę Kredytowego – bez kosztów dla kupującego)
 • Tworzymy alternatywne scenariusze zakupu
określenie nieruchomości
 

Krok 2 - WYSZUKANIE IDEALNEJ NIERUCHOMOŚCI

 • Przygotowujemy, korzystając z własnej, rozbudowanej bazy danych, listę nieruchomości spełniających ustalone kryteria
 • Pokazujemy kupującemu nieruchomości wybrane przez niego z listy
 • Wspieramy kupującego w trakcie negocjacji cenowych
 • Projektujemy optymalny kształt transakcji (podział na etapy z uwzględnieniem wymogów finansowania, bezpieczeństwa i wygody)
 • Kończymy etap wyszukiwania nieruchomości przygotowaniem i podpisaniem przez strony protokołu podstawowych ustaleń lub umowy rezerwacyjnej
wyszukanie idealnej nieruchomości

Krok 3 – FINANSOWANIE ZAKUPU

 • Włączamy, gdy to potrzebne, Doradcę Kredytowego, który (bez jakichkolwiek kosztów) przygotowuje kilka ofert najkorzystniejszego dla kupującego finansowania
 • Doradca Kredytowy gromadzi niezbędne dokumenty, przygotowuje formularze i składa wniosek kredytowy w wybranym banku (bez jakichkolwiek kosztów)
 • Doradca Kredytowy wspiera kupującego w negocjacjach z bankiem warunków kredytu
finansowanie zakupu
 

Krok 4 - PRZEPROWADZENIE TRANSAKCJI

 • Przygotowujemy umowę przedwstępną o ile nie jest zawierana przed notariuszem
 • Doradzamy przy wyborze notariusza
 • Wspieramy kupującego przy ustalaniu zapisów aktu notarialnego
 • Przygotowujemy protokół przekazania nieruchomości
 • Przekazujemy kupującemu informację o formalnościach, których musi dopełnić po zakupie
przeprowadzenie transakcji

pracujemy z

profesjonalistami

doradca

kredytowy

Doradca Kredytowy zna na wylot aktualne oferty wielu banków Pomoże je porównać i wybrać najlepszą. Wesprze przy przedzieraniu się przez biurokrację bankową i przy negocjacjach warunków kredytu. Najważniejsze zaś – pracuje w interesie Klienta a nie banku. Bywa wręcz, że ratuje przed niekompetencją bankowych pracowników. Służymy rekomendacjami naszych Klientów, którzy skorzystali z usług Doradcy Kredytowego Agencji.

doradca podatkowy

architekt

wnętrz

Nowy dom czy mieszkanie... W tym jednym momencie, obietnicy nowego początku, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy designera, który zmaterializuje w projekt nasze wyobrażenia o miejscu idealnym. Architekt Wnętrz musi „nadawać na tej samej fali” co Klient. Dlatego proponujemy kilkoro sprawdzonych architektów, aby można było wybrać tę osobę, z którą Klientowi pracuje się najlepiej, która rozumie jego potrzeby i oczekiwania.

architekt wnętrz

ekipa

wykończeniowa

Nawet najlepszy projekt nie wystarczy. Jak powiadał klasyk: "Bóg zrobił, co mógł. Teraz potrzeba Fachowca." Ekipa Wykończeniowa - sprawna, rzetelna, mająca wszystkich niezbędnych fachowców. Wykończy pod klucz lub częściowo, w zależności od potrzeb. Z portfolio dokonań i rekomendacjami od Klientów, którzy skorzystali z jej usług.

ekipa wykończeniowa

nasze

referencje

"Khan Rea has supported us in very professional way, answering to all our specific needs. We have developed a 100% trustful relationship with Ewa and Grzegorz."
- Aneta Dąbrowska,
Stefan Vanoverbeke
rekomendacja od klienta
"Agencja Khan Rea to dla mnie kwintesencja profesjonalnej obsługi sprzedaży nieruchomości. Jedyna znana mi, która przeprowadziła sprzedaż od A do Z bez wielkiego zaangażowania z mojej strony i zdjęła z moich barków wszystkie związane ze sprzedażą mieszkania procedury."
- Paulina Grajek
rekomendacja od klienta