Willa na sprzedaż – Costa Blanca, Altea

858.000 €

4 sypialnie, 575 m2

Charakterystyka:

Wille o powierzchni 575-900 m2 – z 4,5 sypialniami, salonem z jadalnią, kuchnią, 5 lub 6 łazienek (z wanną i prysznicem). Wszystkie sypialnie mają bezpośredni dostęp do tarasu (o powierzchni 120-300 m2) ze spektakularnym widokiem na Morze Śródziemne, miasto Benidorm i zatokę Altea.

Lokalizacja:

Wybrzeże Costa Blanca, na północ od Alicante, 10 km od miasta Benidorm.

Apartament:

Nowa, luksusowa willa z 4 sypialniami i 5 łazienkami, salon z jadalnią, kuchnia.

Rynek:

Pierwotny (zakup od dewelopera) bez prowizji dla agencji.

Standard:

Premium.

Dostępność:

Dostępne po wykonaniu pod potrzeby klienta.

Udogodnienia:

Zamknięty kompleks mieszkaniowy, z niezależnymi od siebie awangardowymi domami architektonicznymi. Willa jest wykończona pod klucz. Posiada taras, basen, grill oraz garaż. Malownicze nadmorskie miasto Altea pozwala mieć wszystkie usługi i rozrywkę dużego miasta, a jednocześnie cieszyć się punktem widokowym otwartym na przyrodę i intensywny błękit Morza Śródziemnego, zanurzonego w naturalnym środowisku, które jest również doskonałym miejscem na ucieczkę i relaksujący wypoczynek.
Region:
Costa Blanca – Białe Wybrzeże o długości 244 km usytuowane jest w południowo-wschodniej części Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym. Prowincja Alicante i okolica Walencji z pasmem gór oraz jezior. Region słynie z leczniczego mikroklimatu i uzdrowisk, 340 dni słońca w roku. Piaszczyste plaże, malownicze krajobrazy, urokliwe zakątki w górach, tętniące życiem metropolie i zaciszne śródziemnomorskie miasteczka.
Odtwórz wideo
Robert Łowicki
Helena Łowicka
Doradca
Grażyny 15 lok. 301
02-548 Warszawa
+48 506 706 332
h.lowicka@khanrea.pl
https://khanrea.pl/mail/2022/fb.png https://khanrea.pl/mail/2022/instagram.png https://khanrea.pl/mail/2022/linkedin.png https://khanrea.pl/mail/2022/yt.png
www.khanrea.pl