Idź do wyszukiwarki

Działka leśna 1,5, ha, idealna jako inwestycja - Sobików

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
980 000 PLN
Cena za m2
65,33 PLN
Powierzchnia działki
15 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Leśna
Numer oferty
654/1826/OGS

Opis nieruchomości

Działka leśna 1,5 ha, w Sobikowie, o niezwykle ciekawym ukształtowaniu terenu - wzgórki i zagłębienia, nieduże dolinki i zalesione pagórki. Parkowo-leśny charakter działki daje ogromne możliwości wykorzystania terenu. Może być świetną działką rekreacyjną, pozwala tez zaplanować niestandardowe działania biznesowe. Może być też doskonałą lokatą kapitału.
Położona tuż przy drodze asfaltowej, w niewielkiej urokliwej zielonej miejscowości Sobików, w okolicach Góry Kalwarii. Przylega do Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Media w drodze. Wokół inne działki i domy jednorodzinne.
Obok jest druga, podobna działka 1,5 ha, która również może być przedmiotem sprzedaży.
Miejsce świetnie skomunikowane, 4 km do obwodnicy wokół Góry Kalwarii, która pozwala wygodnie dostać się do lotniska (47 min), na praską stronę przez most w Czersku, do centrum Warszawy osią budowanej właśnie Puławskiej Bis.
W Sobikowie jest świetna infrastruktura handlowa - sklepy czynne 7 dni w tygodniu z bogatą ofertą wyrobów z lokalnych wytwórni, szkoła, apteki, przychodnia z lekarzami różnych specjalności.
Zapraszam na malowniczy spacer po terenie.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Ewa Eider

Ewa Eider

Telefon:
+48 500 214 467
Email:
e.eider@khanrea.pl
Numer licencji:
13561
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej