Idź do wyszukiwarki

Wygodny nowoczesny dom w Rozalinie - Rozalin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 750 000 PLN
Cena za m2
2 538,46 PLN
Powierzchnia
650 m2
Powierzchnia użytkowa
450 m2
Powierzchnia działki
2 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
10
Liczba pięter
2
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2018
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
3
Usytuowanie garażu
W bryle budynku
Numer oferty
1502/1826/ODS

Opis nieruchomości

Piękny dom o powierzchni 450m2 na malowniczej dużej działce tuż przy rezerwacie przyrody. Dom idealny nawet dla dużej wielopokoleniowej rodziny. Przemyślany pod kątem funkcjonalności, ergonomii, wygody i komfortu wszystkich mieszkańców. Pozwala na wygodne życie nawet dużej rodziny, gdzie każdy ma swoją własną przestrzeń a części wspólne poza urodą dają możliwość prowadzenia komfortowego życia na co dzień ale i przyjmowania gości, organizowania przyjęć czy dużych spotkań rodzinnych.

Bryła domu jest bardzo udanym połączeniem tradycji i nowoczesności. Ceramiczny dach z "wolimi oczami," pod którymi kryją się ogromne przeszklenia poddaszowych salonów przechodzi nad piękną bardzo dużą przeszkloną werandę. W domu zastosowano wiele bardzo nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Dom trzygodygnacyjny:
Poziom -1 to strefa rekreacyjna (fitness, sauna z łazienką, piwnica na wino), sanitarna oraz techniczna (kotłownia, robocza kuchnia, agregat prądotwórczy, centralna rozdzielnia instalacji elektrycznej, część magazynowa). Do strefy piwnicznej jest też osobne wejście z ogrodu.

Parter to 154 m2, plus zimowa weranda i garaż z dwoma bramami wjazdowymi, mogący pomieścić trzy auta.
Są tu dwie wyraźnie wydzielone strefy: sypialnia i salon/kuchnia/jadalnia.
Część salonowa to przestronna kuchnia, jadalnia i salon wypoczynkowy z wyjściem na przepięknie przeszkloną werandę - ogród zimowy.
Część sypialniana to przestronna sypialnia z własnym tarasem, garderobą i łazienką.
Sypialnia i salon maja ekspozycję na wschód, kuchnia na zachód, jadalnia i weranda na słoneczne południe.

Piętro to 214 m2 a na nim dwa lustrzane, duże salony z panoramicznymi przeszkleniami pod "wolimi oczami". W salonach są wydzielone użyteczne przestrzenie - do spania, do pracy oraz garderoby. Pokoje posiadają instalacje klimatyzacyjne i rozprowadzenie ciepłego powietrza z kominka.
Kolejne pomieszczenia na tym poziomie to salon łazienkowy, pralnio-suszarnia pełniąca również funkcję drugiej łazienki, trzy pokoje gościnne, usytuowane nad garażem i pomieszczenie zaplanowane jako garderoba, w którym znajduje się również centrum monitoringu.

Dom jest w stanie deweloperskim, wybudowany został z najlepszych dostępnych materiałów, ocieplony 15 cm styropianem a poddasze 30 cm wełną mineralną.
Zainstalowane w nim są najlepszej jakości i charakterystyki cieplnej okna, drzwi i bramy garażowe. Wyposażony jest w doskonale zaprojektowane instalacje: elektryczną, hydrauliczną, odkurzacza centralnego, odgromową, alarmową z systemem zewnętrznego monitoringu kamerowego, oraz odwodnienie z chłonnymi studniami.

Działka jest pięknie zagospodarowana, rosną na niej drzewa: lipa drobnolistna, sosny, brzozy i klon. Jest gotowy projekt efektownej altany wypoczynkowej z przeznaczeniem na grilla. Jest też szczegółowy projekt architektoniczny aranżacji parteru.
Dom wyposażony jest we wszystkie media: woda, gaz, prąd. Posiada własną studnię głębinową z ujęciem wody.

Odległość od Warszawy 20 km - 15 min trasą ekspresową S8 ale dzięki leśnej separacji dom jest idealnie cichy.
Dom położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu pałacowo-parkowego, będącego dawną posiadłością Rozalii z książąt Lubomirskich-Rzewuskiej, od której pochodzi nazwa miejscowości Rozalin.
W bliskim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkole, ośrodek zdrowia, świetlica, obiekt sportowy Orlik, delikatesy, szlaki turystyczne do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej oraz narciarsko-biegowej, restauracja Ludowa altana i przystanek warszawskiej komunikacji miejskiej.

Przylegający do domu rezerwat Młochowski Grąd, to 24 ha drzewostanu, który ma niemal 200 lat i należy do najstarszych na Mazowszu. Jest też miejscem lęgowym licznych rzadkich gatunków ptaków - czyli rajem dla ornitologów. Sąsiedztwo rezerwatu powoduje, iż częstymi gośćmi na pobliskich łąkach są bażanty, kuropatwy i daniele.
Około 20 km od Rozalina znajdują się Termy Mszczonów, przepiękny kompleks pałacowo-parkowy w Radziejowicach, nazywany drugą po Warszawie kulturalną stolicą Mazowsza z odbywającymi się tam licznymi koncertami i wystawami, jak również powstający ogromny aqua park z tropikalnym ogrodem i parkiem rozrywki. W bliższej jeszcze odległości w przeciwnym kierunku znajduje się centrum handlowe Janki z Multipleksem kin Cinema City.

Dom idealny dla rodziny, pozwalający realizować pasje, uprawiać sporty, położony na tyle blisko miasta, że dojazdy nie stanowią problemu i na tyle daleko, że jest się na permanentnych wakacjach po powrocie z pracy i szkoły. Stan deweloperski daje możliwość zaaranżowania domu zgodnie z estetycznymi potrzebami i własnym gustem a jednocześnie nowoczesne i rozwiązania funkcjonalne nie zmuszają już do rozwiązywania skomplikowanych problemów technicznych.
Zapraszam na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Pustak
  • Dach: Dachówka ceramiczna
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Ujęcie wody: Studnia, Miejska
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • Rodzaj ogrzewania: CO własne

Kontakt

Ewa Eider

Ewa Eider

Telefon:
+48 500 214 467
Email:
e.eider@khanrea.pl
Numer licencji:
13561
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej