Idź do wyszukiwarki

Przedwojenna stylowa willa w Komorowie - Komorów

Akacjowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 950 000 PLN
Cena za m2
18 571,43 PLN
Powierzchnia
280 m2
Powierzchnia działki
2 800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1928
Rynek
Wtórny
Numer oferty
1477/1826/ODS

Opis nieruchomości

Jedna z najpiękniejszych przedwojennych willi w pobliżu Warszawy. Położona w mieście-ogrodzie Komorów. Przed wojną dom nosił nazwę Stella i należał do znanego warszawskiego lekarza Stankiewicza.

Dom o klasycznej bryle, z werandą, kolumnowym tarasem, półokrągłymi oknami czyli kwintesencja przedwojennego stylu i klimatu. Do tego oryginalne okucia, klamki, stolarka drzwiowa, trzeszcząca podłoga i schody pozwalają zapomnieć o upływie czasu. Ale nowoczesność i komfort doskonale współgrają z przedwojennym duchem - wymienione zostały instalacje, dach, piec grzewczy. Powstał udany mariaż nowoczesności i stylu lat.30.
Parter to ogromny salon z wyjściem na zacieniony taras z kolumnami i widokiem na drzewa. Klasyczny kominek przy kanapach na długie zimowe wieczory i wygodna jadalnia do biesiad z przyjaciółmi i rodziną. Kuchnia osobna, duża, przytulna, ze stołem do codziennych posiłków i wyjściem do ogrodu, żeby zakupy z samochodu można było przynieść bez zbędnego wysiłku.
Z korytarza wejście do WC gościnnego i zejście do obszernej piwnicy. w której jest pralnia i spiżarnia.

Na piętro prowadzą piękne dębowe schody. Są tu 3 przestronne sypialnie, w tym jedna z przepiękną wiszącą werandą i gabinet pełniący teraz funkcję garderoby. Pokój kąpielowy urządzony w stylu Art Deco z oknem, przez które można patrzeć na ogród w czasie kąpieli. Drugi pokój kąpielowy w klasycznym stylu.

I poddasze, na które prowadzą tajemne schody. Otwarta przestrzeń gdzie można urządzić bawialnię, wyalienowaną przestrzeń dla nastolatka, kino domowe, pracownię dla artysty, biuro., etc. Do tej przestrzeni jest dedykowana obszerna łazienka z wanną i kabina prysznicową.

Dom stoi na wyjątkowo urokliwej działce ze starodrzewiem. Na działce stoi domek z pokojem i łazienką, który może być budynkiem gospodarczym ale również mieszkaniem dla niani, ogrodnika, osoby opiekującej się domem. Powierzchnia działki 2800 m2 pozwala na podzielenie działki na dwie mniejsze. Klimatyczna mała uliczka, 7 minut do kolejki WKD, 30 minut samochodem do Śródmieścia.

Komorów to miasto-ogród z przepięknymi alejami drzew lipowych, brzozowych i kasztanowych. Zabytkowa architektura i historyczna zieleń zostały wpisane do rejestru zabytków. Lokalna społeczność zintegrowana, niezwykle aktywna w tworzeniu artystycznych inicjatyw dla mieszkańców. Piękne trasy rowerowe, park ze stawem, bogata infrastruktura handlowa. Dojazd do Warszawy perfekcyjny dzięki obwodnicy oraz kolejce podmiejskiej WKD.

Współpraca na podstawie umowy pośrednictwa, na jej podstawie możliwość wglądu w dokumenty i oglądanie nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Dach: Blacha
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska na działce
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

Mapa

Kontakt

Ewa Eider

Ewa Eider

Telefon:
+48 500 214 467
Email:
e.eider@khanrea.pl
Numer licencji:
13561
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej