Dom na sprzedaż – Costa Blanca, San Juan Golf

sprzedane

3 sypialnie, 279 m2

Charakterystyka:

Dom wolnostojący (3 sypialnie, 3 łazienki) trzypoziomowy, leżący w willowej, pełnej zieleni okolicy, posadowiony na 400 metrowej działce. Nowoczesna, minimalistyczna architektura. Trzecią, najniższą kondygnację można dowolnie zaaranżować – od sali gimnastycznej czy kina domowego po wyodrębnioną przestrzeń gościnną z sypialnią. Wykończenie tej części podnosi cenę do 673.230 €.

Lokalizacja:

Wybrzeże Costa Blanca, miejscowość San Juan (w bezpośredniej bliskości uznanego pola golfowego Alicante i blisko rozległej plaży San Juan), 20 km od lotniska w Alicante. Kilkanaście minut od historycznego centrum Alicante ze wszystkimi jego (licznymi) atrakcjami.

Dom:

Powierzchnia 279 m2, na trzech poziomach z prywatną częścią na piętrze. Dodatkowo: ganki (podcienia) o powierzchni ponad 40 m2. Własny basen w ogrodzie.

Rynek:

Pierwotny (zakup od dewelopera, projekt i budowa pod potrzeby klienta).

Standard:

Dom wykończony z białym montażem i instalacjami. Pod klucz.

Dostępność:

2022 rok. (Proces dopracowania indywidualnie projektu oraz złożenia do urzędu o pozwolenie na budowę zajmie do 4 miesięcy, a budowa w domu – do 12 miesięcy).

Udogodnienia:

Basen w ogrodzie.

Region:

Costa Blanca czyli Białe Wybrzeże, znajduje się w przepięknym hiszpańskim regionie Alicante. Odnaleźć tu można całą okazałość świata śródziemnomorskiego – od gór (drugi region Hiszpanii, co do ilości posiadanych gór), poprzez doliny aż do morza i piaszczystych plaż. Łagodny klimat zachęca do wypoczynku na ponad 218 km wybrzeża. Niewątpliwą atrakcją jest bogactwo kulinarne regionu, wyśmienite wina, ale także święta, rozrywki i inne atrakcje.

Oferta:

Do wyboru jest pięć działek (o powierzchni 400 m2).

 

Ewa Eider

+48 500 214 467

e.eider@khanrea.pl

Grażyny 15 lok. 301

www.khanrea.pl