Apartament na sprzedaż – Costa Blanca, Torra de la Hordada

129 100 €

1 sypialnia i łazienka

Charakterystyka:

Apartamenty z 1 lub 2 sypialniami, salonem z jadalnią, kuchnią, 1 lub 2 łazienkami w zamkniętym osiedlu, składającym się z 46 apartamentów.

Lokalizacja:

Wybrzeże Costa Blanca, na południe od Alicante, 55 km od lotniska w Alicante, blisko plaży Mil Palmeras między Campoamor i Torre de la Hordada.

Apartament:

Nowa apartament z 1 sypialnią, 1 łazienką oraz salonem z aneksem kuchennym. Cena obejmuje pełne wyposażenie z meblami.

Rynek:

Pierwotny (zakup od dewelopera) bez prowizji dla agencji od kupującego.

Standard:

Rynek premium.

Dostępność:

Czerwiec 2024 r.

Udogodnienia:

Pomieszczenia wspólne ze strefą relaksu, basen, siłownia, sala ćwiczeń, gabinet piękności, sala do fizjoterapii. Wszystkie apartamenty wyposażone są w przycisk z usługą telepomocy 24 godz. na dobę, każdego dnia. Do każdego apartamentu przypisane jest miejsce w garażu podziemnym.
Region:

Costa Blanca – Białe Wybrzeże o długości 244 km usytuowane jest w południowo-wschodniej części Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym. Prowincja Alicante i okolica Walencji z pasmem gór oraz jezior. Region słynie z leczniczego mikroklimatu i uzdrowisk, 340 dni słońca w roku. Piaszczyste plaże, malownicze krajobrazy, urokliwe zakątki w górach, tętniące życiem metropolie i zaciszne śródziemnomorskie miasteczka.

Robert Łowicki
Helena Łowicka
Doradca
Grażyny 15 lok. 301
02-548 Warszawa
+48 506 706 332
h.lowicka@khanrea.pl
https://khanrea.pl/mail/2022/fb.png https://khanrea.pl/mail/2022/instagram.png https://khanrea.pl/mail/2022/linkedin.png https://khanrea.pl/mail/2022/yt.png
www.khanrea.pl