Apartament na sprzedaż – Almeria, Pulpi

128.000 €

1 sypialnia, 63 m2

Charakterystyka:

Apartament o powierzchni 63 m2 z 1 sypialnią, salonem z aneksem kuchennym oraz 1 łazienką.

Lokalizacja:

Apartament usytuowany jest w gminie Pulpi, na wybrzeżu Costa de Almeria w wschodniej części Andaluzji, w bliskiej odległości od plaż La Entrevista i Los Nardos, kilka minut drogi od miasta Aguilas.
Apartament:
Nowe apartamenty w różnych metrażach od 63-187 m2, z 1,2 lub 3 sypialniami, z salonem i aneksem kuchennym oraz 1 lub 2 łazienkami. Mieszkania na parterze z ogrodem, apartamenty na najwyższych piętrach posiadają tarasy.

Rynek:

Pierwotny (zakup od dewelopera) bez prowizji dla agencji.

Standard:

Rynek premium.

Dostępność:

Dostępne czerwiec 2023 r.

Udogodnienia:

Do każdego apartamentu dedykowane są miejsca parkingowe. Do dyspozycji mieszkańców strefy wspólne obejmujące baseny w ogrodzie, place zabaw dla dzieci, jacuzzi. Istnieje możliwość zakupu mieszkania pod klucz z pełnym wyposażeniem.
Region:
Prowincja Almeria usytuowana jest na południowym wschodzie półwyspu Iberyjskiego, nad Morzem Śródziemnym i stanowi część wspólnoty autonomicznej Andaluzja. Stolicą prowincji jest Almería. Na jej linię brzegową składa się 200 km plaż Morza Śródziemnego. Krajobraz naturalny cechuje tu połączenie obszarów nadmorskich i terenów pustynnych, a także występowanie jednych z najbardziej urodzajnych plantacji na całym kontynencie. Na szczególną uwagę zasługują obszary chronionego krajobrazu, takie jak Sierra María-Los Vélez ze swoim słynnym zamkiem oraz Cabo de Gata-Níjar, którego ozdobą są rozległe dziewicze plaże i klify. Region zapewnia wiele atrakcji turystycznych oraz umożliwia aktywne spędzanie czasu oferując przejażdżki konne, rowerowe, sporty wodne, pola golfowe.
Robert Łowicki
Helena Łowicka
Doradca
Grażyny 15 lok. 301
02-548 Warszawa
+48 506 706 332
h.lowicka@khanrea.pl
https://khanrea.pl/mail/2022/fb.png https://khanrea.pl/mail/2022/instagram.png https://khanrea.pl/mail/2022/linkedin.png https://khanrea.pl/mail/2022/yt.png
www.khanrea.pl