MIESZKANIE na WYNAJEM
WARSZAWAŚródmieście
ul. Aleje Ujazdowskie
Wyjątkowa lokalizacja przy Placu Trzech Krzyży!
4 900 PLN
Szczegóły oferty

Cena4 900 PLN

Powierzchnia52,10 m2

Liczba pokoi2

Piętro2

RynekWtórny

Opis
Wyjątkowa śródmiejska lokalizacja, stylowa przedwojenna kamienica i wysokie, pełne światła wnętrza tworzą przestrzeń, w której od razu poczujesz atmosferę starej, eleganckiej Warszawy.
W kilka minut dojdziesz do Parku Ujazdowskiego, Mokotowskiej, Placu Trzech Krzyży, Hotelu Sheraton czy Teatru Buffo. To idealny punkt startowy do odkrywania kulturalnych i rozrywkowych rytmów stolicy.

POD LUPĄ
Mieszkanie położone na drugim piętrze w pięknej, przedwojennej kamienicy zachowuje niezwykły klimat dawnych lat.
Wschodnia i północna ekspozycja zapewniają naturalne, przyjemne światło, a otoczenie gwarantuje pożądaną ciszę i prywatność — rzadkość w samym sercu miasta.

Rozkład pomieszczeń:
Salon z aneksem kuchennym
Sypialnia
Łazienka
Osobne WC
Przedpokój

PO SĄSIEDZKU
Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od zieleni Parku Ujazdowskiego, reprezentacyjnego Traktu Królewskiego czy tętniących życiem ulic pełnych modnych kawiarni, restauracji i butików. To miejsce, które inspiruje każdego dnia.

INNY NIZ INNE
Kameralne, ciche, doskonale doświetlone – ma w sobie to coś, czego nie da się znaleźć w nowych inwestycjach.

IDEALNE DLA
Dla osób, które chcą mieszkać w centrum wydarzeń, kochają miejski styl życia i jednocześnie cenią komfort, spokój oraz unikalny klimat historycznej zabudowy.

WARTO BO
To mieszkanie łączy prestiż lokalizacji z wyjątkowym charakterem. Idealne jako miejsce do życia w jednej z najatrakcyjniejszych części Warszawy.

Zapraszam na prezentację !