DOM na SPRZEDAŻ
WARSZAWAWilanów
Doświetlony, przestronny dom marzeń dla rodziny...
1 935 000 PLN
Szczegóły oferty

Cena1 935 000 PLN

Cena za m28 413,04 PLN

Powierzchnia działki273 m2

Liczba pokoi5

Typ domuWilla miejska

Opis
Willa miejska z ogrodem oraz obszernym garażem dwustanowiskowym. Wysokość pomieszczeń (3,2 m)oraz otwarte przestrzenie nadają willi ekskluzywny charakter.
Termin zakończenia inwestycji to ostatni kwartał 2023. W tym terminie będzie mozna kupić dom wykończony pod klucz.


POD LUPĄ
Działka o powierzchni 273 m2. Duże okna gwarantują obfity dopływ swiatła dziennego. Soczysta zieleń ogrodu zachęca do "podładowania baterii" po ciężkim dniu w pracy, stresującym dniu w szkole.

Dom sklada się ze strefy dziennej, gdzie rodzina spotyka się na posiłkach i wspólnie spędza czas. Dwie pełne, kondygnacje mieszkalne, garaż dwustanowiskowy (ponad 40 m2), pomieszczenie na hobby (ponad 25 m2) oraz ogrodu.
Na parterze jest:
- gabinet, łazienka, kuchnia ze spiżarnią i salon z elegancką jadalnią (ponad 45 m2)
Na pietrze znajdują się:
- 3 sypialnie ( w tym obszerny master bedroom z garderobą i łazienką, 30 m2) , druga garderoba i druga łazienka

Na życzenie możliwość zaaranżowania i dostosowania układu funkcjonalnego pod zainteresowanego zakupem klienta.
Oferta może również obejmować szereg innych usług ułatwiających mieszkańcom codzienną egzystencję jak: sprzątanie, pranie, prasowanie, pielęgnację i utrzymanie zieleni). Jest możliwość skorzystania z usługi architektów i wykonawców przy wykończeniu.

PO SĄSIEDZKU
Zawady to ciesząca się coraz większą popularnością zaciszna część Wilanowa.
W najbliższej okolicy znajduje się jedynie zabudowa jednorodzinna. Dom położony jest w bliskim sąsiedztwie placu Vogla – centrum handlowo-usługowe, placu zabaw, plaży, klubu tenisowego, The Little Gym (zajęcia sportowe dla dzieci), szkół i przedszkoli. W niedalekiej odległości od miasteczka Wilanów, szkół międzynarodowych, pola golfowego oraz zespołu pałacowo-parkowego w Wilanowie. Do Lasu Kabackiego można dostać się ścieżką rowerową (ok. 20 min.).
Komunikację zapewnia pobliski przystanek autobusowy z dwoma liniami dziennymi i jedną nocną.

INNY NIŻ INNE
Przestronny dom, funkcjonalny, z ogromnymi przeszkleniami, a co za tym idzie pięknie doświetlonymi pomieszczeniami, dzięki czemu dom z łatwością wpisuje się w gust osób lubiących proste, jasne, nowoczesne bryły.

IDEALNE DLA
Rodziny, która ceni sobie spokój, bliskość natury oraz aktywne spędzanie czasu, a jednocześnie nie chce rezygnować z udogodnień, które zapewnia życie w mieście.

WARTO BO
Decydując się na tę nieruchomość, decydujemy się na wygodę, ciszę oraz kontakt z naturą, nie rezygnując przy tym z udogodnień bogatej infrastruktury miejskiej. W niewielkiej odległości centrum handlowe, restauracje, kawiarnie, pole golfowe, klub jeździecki, kluby sportowe, basen, plaża nad Wisłą, ścieżki rowerowe, trasy do biegania, Pałac w Wilanowie, szkoły międzynarodowe. Relatywnie łatwy i szybki dojazd na lotnisko, dworzec PKP czy do do centrum czyni tę część Warszawy poszukiwaną wśród klientów, co widać po powstających nowych inwestycjach.


Zapraszamy na prezentację.