DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WARSZAWAUrsynów
Działka przy Ogrodzie Botanicznym
2 200 000 PLN
Szczegóły oferty

Cena2 200 000 PLN

Cena za m2904,61 PLN

Powierzchnia działki2 432 m2

Przeznaczenie działkiBudowlana

Droga dojazdowaAsfaltowa

Opis
Pogranicze Ursynowa, Wilanowa i Powsina. Tuż przy Ogrodzie Botanicznym. Działka pod luksusową rezydencję lub pod budynek dwulokalowy, z doskonałym dojazdem do centrum.


POD LUPĄ
Niezwykle urokliwa działka, położona przy Ogrodzie Botanicznym, w otulinie Lasu Kabackiego. W sąsiedztwie zabudowane duże działki i pola rolne. Doskonale skomunikowana z miastem - zarówno z osią ulicy Puławskiej jak i Konstancinem, Powsinem, Wilanowem - a jednocześnie położona w zacisznym spokojnym miejscu. Jeden z boków działki przylega do niewielkiego zagajnika. Działka z niepowtarzalnym klimatem, robi wrażenie" tajemniczego ogrodu". W rekreacyjnej części działki jest ogród z wieloletnimi drzewami (dekoracyjne iglaki i drzewa owocowe) oraz mały, biały domek letniskowy do wykorzystania w czasie budowy domu. Droga dojazdowa do działki - asfaltowa, prowadzi aż do Lasu Kabackiego.. Wspaniałe miejsce na rezydencję, duży dom, bliźniak.
Własne ujęcie wody i szambo. Prąd i gaz w drodze. 

Dla działki została wydana WZ-ka, a następnie, na jej podstawie, pozwolenie na budowę.
Najważniejsze szczegółowe ustalenia WZ wyglądają następująco:
* Współczynnik powierzchni nowej zabudowy w stosunku do powierzchni działki inwestycyjnej: maksymalnie 0,2.
* Współczynnik powierzchni biologicznie czynnej: minimum 70%.
* Szerokość elewacji frontowej: maksymalnie 15,7 m (z tolerancją 20%).
* Wysokość budynku: 2 kondygnacje nadziemne (maksimum 9,0 m).
* Dach pochyły wielospadowy o kącie nachylenia od 30 do 45 stopni.
* Do czasu wybudowania przez miasto sieci wodno-kanalizacyjnej dopuszcza się wykonanie własnego ujęcia wody oraz odprowadzanie ścieków do szczelnego szamba.

PO SĄSIEDZKU
Ogród Botaniczny w Powsinie, piękne tereny rekreacyjne, trasy rowerowe, Las Kabacki. W Parku Zdrojowym w Konstancinie Spa, basen, tężnia. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Bogata oferta szkół międzynarodowych  (amerykańska, brytyjskie, niemiecka), przedszkoli o różnorodnych profilach - w pobliskim Konstancinie, na Ursynowie czy w Wilanowie. Dobra infrastruktura handlowa, restauracje i kawiarnie w Konstancinie, Józefosławiu/Julianowie, na Ursynowie, w Wilanowie. Centrum Handlowe Stara Papiernia czy  kultowy bazarek w Konstancinie gdzie mieszkańcy spotykają się w środy i w weekendy, w odległości 10 minut.
Wjazd na S2 -  20 minut samochodem.

INNY NIŻ INNE
Działka niezwykłej urody, położona w kameralnym miejscu, a jednocześnie pozwalająca korzystać ze wszystkich  dobrodziejstw miasta. Nie trzeba dowozić w korkach dzieci do szkół i przedszkoli  gdyż większość najlepszych jest w pobliżu. Zarówno las i piękne zielone tereny jak i wygodna  infrastruktura miasta są na wyciągnięcie ręki.

IDEALNE DLA
Szukających pięknego miejsca na duży dom lub dwa domy (rodzice /dzieci czy dwie zaprzyjaźnione rodziny). Doskonała oferta dla inwestora. 

WARTO BO
Świetna prestiżowa lokalizacja i doskonała komunikacja. Miejsce gdzie można zbudować dom marzeń pod miastem nie rezygnując z wygody i komfortu. 

OFERTA W PROMOCJI