DOM na SPRZEDAŻ
WARSZAWAMokotów
Dom w Kolonii Szare Domy. Mokotów
5 500 000 PLN
Szczegóły oferty

Cena5 500 000 PLN

Cena za m233 536,59 PLN

Powierzchnia użytkowa164 m2

Powierzchnia działki237 m2

Liczba pokoi4

Stan budynkuIdealny

Typ domuSzeregowy

Opis
Dom 164 m2 na działce 237m2 położony na Starym Mokotowie, w Kolonii "Szare Domy" - przedwojennej inwestycji w stylu Bauhausu, z pięknymi ogrodami.
Szara cegła budynków to holenderska inspiracja, którą architekt Jan Stefanowicz uczynił najbardziej rozpoznawalnym elementem architektury domów. Wnętrza z optymalnym rozkładem pomieszczeń, oknami w łazienkach, "zimnymi szafkami" i balkonami, które mają nawet gzymsy do postawienia skrzynek z kwiatami - tworzą idealna przestrzeń do wygodnego życia.

POD LUPĄ
Magiczne miejsce przy kameralnej zielonej uliczce Starego Mokotowa a jednocześnie blisko do tramwaju i metra. Dom jako jedyny na osiedlu odtwarza oryginalny przedwojenny projekt domu. Jest porośnięty bluszczem, na parterze ma otwartą przestrzeń salonu i kuchni z wyjściem do jednego z dwóch kameralnych ogrodów. Łazienka w zgaszonej kolorystyce beżu i bieli jest utrzymana w klimacie minimalistycznego nowojorskiego wnętrza.
Piętro to 2 sypialnie z w tym jedna z przestronnym balkonem zatopionym w zieleni ogrodu, kuchnią, która może być zaaranżowana na trzecią sypialnię oraz łazienka.
Wewnętrzny ogród z wyjściem na przepiękny parkowy teren należący do wspólnoty do użytku wszystkich mieszkańców.
Designerskie wyposażenie i oświetlenie - dwa stoły Bulthaup ze stali nierdzewnej. meble Kartell, wentylatory Boffi, etc. może być również przedmiotem sprzedaży.
Wysokość ponad 3 m. Podłogi pokryte żywicą. Zachowane oryginalne detale w połączeniu z nowoczesnym designem tworzą przestrzeń o jakiej marzył twórca Jan Stefanowicz.
Dom jest do kupienia z najemcą.

Parkowanie na zamkniętej ulicy - wjazd tylko po okazaniu identyfikatora.

PO SĄSIEDZKU
Dom w otoczeniu zabudowy Górnego Mokotowa z jego świetną komunikacją, kameralnymi uliczkami, zielenią parków, bogatą infrastrukturą. Wchodząc w przestrzeń Szarych Domów trudno uwierzyć, że tak czarowne miejsce znajduje się w niemal w centrum tętniącego miasta.

INNY NIŻ INNE
To jest absolutnie dom inny niż inne. Zarówno ze względu na zaskakujące położenie jak i na design wnętrza - na palcach jednej ręki można policzyć wnętrza tej klasy, tej urody, tej wartości.

IDEALNE DLA
Rodziny z 1-2 dzieci, konesera niezwykłych wnętrz. Idealne na siedzibę firmy, designerskiego show roomu, agencji kreatywnej.

WARTO BO
W Kolonii Szare Domy mieszkania do sprzedaży pojawiają się sporadycznie. Taki dom jest tylko jeden i będzie nie tylko genialnym miejscem do życia ale i świetną inwestycją.