Idź do wyszukiwarki

Piękne 3 pokoje przy Nowym Świecie - Warszawa

Śródmieście, ul. Nowy Świat

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
890 000 PLN
Cena za m2
15 844,76 PLN
Powierzchnia
56,17 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
5
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Do remontu
Czynsz administracyjny
800 PLN
Numer oferty
5250/1826/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie w kamienicy przy Nowym Świecie. Dwustronne, z widokiem na Nowy Świat i ładny zielony dziedziniec. 3 pokoje z możliwością zrobienia aneksu kuchennego, łazienka, duży korytarz, w którym można zrobić garderobę lub recepcję. Duże możliwości aranżacyjne. Podłoga drewniana w dobrym stanie, Wysokość 3 m. Okna drewniane.
Mieszkanie odświeżone i pomalowane, Doskonałe zarówno do mieszkania ale przede wszystkim na biuro, gabinet, show room, kancelarię. Idealna inwestycja z bardzo dobrą stopą zwrotu.

Kamienica w bardzo dobrej kondycji, zadbana, po wszystkich remontach. Możliwość parkowania samochodu na dziedzińcu. 2 piętro bez windy.

Kontakt

Ewa Eider

Ewa Eider

Telefon:
+48500 214467
Email:
e.eider@khanrea.pl
Numer licencji:
13561
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej