Idź do wyszukiwarki

Lokal z witrynami w Centrum - Warszawa

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 900 PLN
Cena za m2
82,29 PLN
Powierzchnia
96 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Kaucja
jednomiesięczna
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Idealny
Numer oferty
489/1826/OLW

Opis nieruchomości

Lokal 96 m2, z witrynami w pięknej stylowej kamienicy w samym centrum miasta.

Pod lupą
Lokal z pięknymi dużymi witrynami. Powierzchnia parterowa to 36 m2 otwartej przestrzeni usługowej, handlowej, wysokiej na 3 m, świetnie doświetlonej.
Poziom -1 z pełną wysokością, to przestrzeń z pokojem, magazynkiem, zapleczem socjalnym, toaletą i.. 11 stopniowym skarbcem z najwyższym poziomem zabezpieczeń.
Kamienica reprezentacyjna, z kutą bramą, nową elewacją.

Po sąsiedzku
Znakomicie usytuowany lokal w ścisłym centrum, 2 kroki do Marszałkowskiej, 5 minut do Placu Konstytucji, 5 minut do Domów Centrum. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa, banki, hotele. Doskonała komunikacja. Wiele miejsc parkingowych wokół.

Inny niż inne
Dwa poziomy pozwalają na rozdzielenie funkcji reprezentacyjnej od usługowo-magazynowej. Profesjonalny sejf może być atutem dla wszystkich branż zajmujących się ekskluzywnym towarem.

Idealny dla
Lokal idealny na biuro, kancelarię, luksusowy sklep, elegancki salon, kameralne SPA, showroom, ale również kantor czy ekskluzywny sklep. Jest możliwa rewitalizacja lokalu z rozliczeniem w czynszu.

Kontakt

Ewa Eider

Ewa Eider

Telefon:
+48 500 214 467
Email:
e.eider@khanrea.pl
Numer licencji:
13561
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej