Idź do wyszukiwarki

REPREZENTACYJNY LOKAL BIUROWY W PIĘKNEJ KAMIENICY - Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 213 000 PLN
Cena za m2
21 000 PLN
Powierzchnia
153 m2
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Idealny
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1919
Numer oferty
235/1826/OLS

Opis nieruchomości

LOKAL BIUROWY W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE PLACU TRZECH KRZYŻY

Wysokiej klasy lokal biurowy położony jest na 2 piętrze pięknej kamienicy z 1879 r. , odbudowanej w 1947 r. z zachowaniem oryginalnego obramowania portalu i centralnego okna oraz bocznych i centralnych pseudo-ryzalitów. Całość kamienicy utrzymana w stylu klasycystycznym.
Lokal wysoki na 3,1m znajduje się we frontowej części kamienicy z reprezentacyjną klatką schodową: dekorowaną, z szerokimi schodami i dużymi drewnianymi skrzynkowymi oknami.
Lokal składa się z: recepcji, 5 pokoi w tym dwa open space'y, małej biurowej kuchni, łazienki, serwerowni Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane, okablowane, w pokoju przeznaczonym na spotkania typu konferencyjnego znajduje się piękny stół oraz instalacja pod rzutnik.

Generalny remont biura został przeprowadzony kilka lat temu obejmując również nową elektrykę i nowe okablowanie, w tym sieć komputerową ze światłowodem. Dodatkowo zainstalowano monitoring, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Istnieje możliwość wynajęcia dużej reklamy na budynku, która jest dobrze widoczna z Placu Trzech Krzyży. Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, dogodny transport publiczny i kilka parkingów miejskich nieopodal kamienicy (jeden z większych na tyłach kamienicy.)

Lokal do sprzedania z bardzo dobrym i stabilnym najemcą

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Internet: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Ewa Eider

Ewa Eider

Telefon:
+48500 214467
Email:
e.eider@khanrea.pl
Numer licencji:
13561
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej