Idź do wyszukiwarki

Mirowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
520 000 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia działki
13 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
65
Długość działki (mb.)
245
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Dostępne od
2011-11-01
Numer oferty
86/1826/OGS

Opis nieruchomości

Przepiękna działka, położona w malowniczej okolicy. Tuż za działką ściana lasu mieszanego z laskiem brzozowym w pierwszej linii. Położona przy dwóch drogach asfaltowych. Dłuższym bokiem przylega do drogi wojewódzkiej Piaseczno-Grójec, krótszymi: do lokalnej drogi asfaltowej oraz rzeki Jeziorki. Wspaniałe tereny spacerowe - lasy Chojnowskiego Parku Narodowego i wędkarskie - rzeka Jeziorka. W projekcie jest utworzenie rezerwatu Dolina Jeziorki o krajobrazowym typie.
Doskonała komunikacja - do Grójca ok. 12 km, do Piaseczna ok. 15 km.
Działka porośnięta samosiejkami, płaska, prostokątna. Możliwość zbudowania domu, rezydencji, lub podzielenie na mniejsze działki.
To najbardziej malownicza i najlepiej położona działka o takiej powierzchni w tej okolicy.
Działka znajduje się na terenie upraw polowych z łąkami i lasami (oznaczenie w planie 23.10.R, RL, RZ). Klasa gruntu: RV, RVI, RZVI, Lz. Plan dopuszcza lokalizowanie nowej zabudowy zagrodowej , przy czym linia zabudowy wynosi min. 15 m od drogi gminnej, graniczącej z działką i 40 m od krawędzi jezdni drogi Grójec-Piaseczno. Zaopatrzenie w wodę - wiejska sieć wodociągowa; odprowadzanie ścieków - szczelny zbiornik na nieczystości; zaopatrzenie w energię elektryczną - Rejonowy Zakład Energetyczny.

Parametry dodatkowe

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Ewa Eider

Ewa Eider

Telefon:
+48500 214467
Email:
e.eider@khanrea.pl
Numer licencji:
13561
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej