Idź do wyszukiwarki

Działka z hotelem 100m od plaży. - Jastrzębia Góra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 450 000 PLN
Cena za m2
1 241,96 PLN
Powierzchnia działki
12 440 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
669/1826/OGS

Opis nieruchomości

Działki o łącznej powierzchni 12 440m2 zabudowane hotelem z częścią rehabilitacyjną oraz budynkiem biurowym.

Jastrzębia Góra to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów z Polski i zagranicy. Piękne plaże, wyjątkowo malowniczy, wysoki klif oraz latarnia morska to cieszące oczy wizytówki tej miejscowości. Jastrzębia Góra stanowi doskonałą bazę wypadową do pobliskich miejscowości takich jak: Rozewie, Władysławowo i Karwia oraz na Hel i do Trójmiasta.

Na działce znajduje się budynek z lat 80-tych wyremontowany i adaptowany na biuro i usługi rehabilitacji, o powierzchni 1500 m2. Na tej samej działce budowany jest hotel z restauracją, kawiarnią i recepcją w stanie surowym otwartym o powierzchni 4500 m2 przylegający do centrum rehabilitacji z wejściem z hotelu.
Projekt centrum rehabilitacyjnego powstał z myślą o usługach medycznych, fizjoterapeutycznych oraz z zakresu spa z elementami medycyny estetycznej. Jedno z pięter w całości zajmują zabiegi wodne: bicze wodne, jacuzzi, basen solankowy, basen rekreacyjny. Ta oferta, w połączeniu z hotelem z widokiem na morze z 96 pokojami oraz częścią restauracyjną stanowi kompletną inwestycję na obiekt z obłożeniem przez cały rok.

Budynek biurowy jest wykończony, natomiast część rehabilitacyjna ukończona jest w 90 %.


W tej samej KW znajduje się działka, na której umiejscowione są miejsca parkingowe dla
wszystkich apartamentów i pokoi hotelowych.


Działkę można nabyć oddzielnie, lub jako część większej inwestycji w skład której wchodzą również sąsiadujące działki zabudowane apartamentowcem z 70 lokalami oraz działką z pozwoleniem na budowę 4200 PUM.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację oferty.

Kontakt

Anna Sampławska

Anna Sampławska

Telefon:
+48 506 706 283
Email:
a.samplawska@khanrea.pl
Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Khan Rea dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Khan Rea z siedzibą przy Grażyny 13 lok. 300, 02-548 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@khanrea.pl… czytaj więcej