MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
PIASECZNO
ul. Młynarska
Piaseczno
2 300 000 PLN
Szczegóły oferty

Cena2 300 000 PLN

Cena za m29 543,96 PLN

Powierzchnia240,99 m2

Liczba pokoi7

Piętro15

RynekWtórny

Rok budowy2009

Opis
Apartament? Galeria? Penthouse?
Trudno znaleźć precyzyjne określenie dla tego niezwykłego wnętrza. 240 m2 na 14 i 15 piętrze, z salonem wysokim na 8 m, z tarasami wokół całego apartamentu i zapierającymi dech widokami a do tego design z najlepszych galerii wnętrz. Wszystko w nowatorskiej bryle budynku.

Z salonu wysokiego na 8 m, z oknami od sufitu do podłogi, wchodzimy do ogromnej przestrzeni salonu/kuchni/przedpokoju. Minimalizm wystroju w połączeniu ze światłem, wysokością i przestrzenią tworzy niepowtarzalny klimat. Jest miejsce na biesiady przy przy stole, przyjęcia przy barze, długie rozmowy na przepastnych kanapach, słuchanie kameralnych koncertów, podziwianie sztuki na galeryjnych ścianach. Przestrzeń zaplanowana oryginalnie do prezentacji sztuki z profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem wielokrotnie gościła znanych artystów i znamienitych gości.
Piętro, na które wchodzimy po schodach jakby zawieszonych w powietrzu, to część bardziej rodzinna. Gabinet z widokiem za oknem, który uaktywnia kreatywność, 3 przytulne sypialnie, 2 wielkiej urody łazienki i pomieszczenie z kanapami gdzie cudownie się odpoczywa, ćwiczy i podziwia widoki za oknem oraz perspektywę salonu położonego 8 m niżej.
Na każdym kroku spotykamy piękne detale: klamki Leonardo, w kuchni projektu firmy Rust uchwyty ze stali szczotkowanej, które znaleźć można w muzeum mebli w Waszyngtonie, blaty kuchenne z unikatowego brazylijskiego granitu a na ścianie...piękny rysunek wykonany przez znanego artystę podczas jednego z kameralnych koncertów.
Drzwi wysokie na 2.30 m, w ościeżnicach aluminiowych włoskiej renomowanej firmy, zlicowane z okładzinami ze szkła akrylowego lub lustrem oraz drzwi standardowej wysokości z optycznym wydłużeniem drzwi, z zamkami magnetycznymi - dodatkowo podkreślają wysokość i przestrzeń.
W oknach od strony zachodniej na obu kondygnacjach zamontowane żaluzje zewnętrzne sterowane elektrycznie. Podłogi na dolnym poziomie z płytek ceramicznych imitujących drewno, na górze dębowy parkiet.
Futurystyczne wnętrze uzupełniają najnowocześniejsze rozwiązania techniczne - system audio-wizualny, sterowany centralnie za pomocą aplikacji w tablecie, który pozwala na zarządzanie dźwiękiem i obrazem w poszczególnych pomieszczeniach z TV, komputera, rzutnika, radia.

Wokół mieszkania ciągną się piękne tarasy czyli 133 m2 letniego salonu, oświetlone nocą, wyłożone deską kompozytową z doprowadzoną wodą (wraz z systemem spuszczania wody na zimę) i gniazdkami elektrycznymi. Widoki z tarasów na 3 strony świata (wschód, zachód i północ) i obłędną panoramą Konstancina, Piaseczna, Zalesia. Położenie mieszkania w końcowej części budynku stwarza prywatność jak w domu jednorodzinnym.
W podziemnym garażu dwa miejsca parkingowe opcjonalnie do zakupu. Wejście do budynku kontrolowane jest przez domofon, wejście do lokalu, a także poziomy apartamentu oraz taras są kontrolowane przez system alarmowy z zamontowanymi kamerami i czujnikami ruchu z możliwością ciągłego nagrywania (14 dniowego).

Apartament położony w sąsiedztwie Lasu Kabackiego od północy, od południa przy Krajobrazowym Parku Chojnowskim z kompleksem rekreacyjnym w Zalesiu Górnym, od wschodu w sąsiedztwie kompleksu Uzdrowiska Konstancin.
Doskonała komunikacja - trwają prace na dwupasmowej trasie szybkiego ruchu zwanej Puławską bis, która pozwoli na szybki (10 min.) dojazd do centralnych dzielnic Warszawy (połączenie S7 i S8 ). Tylko 4 km do wjazdu na obwodnicę Warszawy i A2. 10 km do lotniska Chopina.

Niezwykły designerski apartament w najwyższym standardzie.
Drewno, szkło, metal, szlachetne materiały i pastelowe barwy - biel, beż i szarość - a wszystko skąpane w świetle z kilkunastu ogromnych okien. Wnętrze nie do zapomnienia. Idealne na mieszkanie, ale również na galerię, show room. luksusową siedzibę firmy, kancelarię.
Zapraszam na prezentację