DOM na SPRZEDAŻ
KOMORÓW
Zielna
Willa z dużym ogrodem w zielonym Komorowie
2 950 000 PLN
Szczegóły oferty

Cena2 950 000 PLN

Powierzchnia działki3 560 m2

Liczba pokoi8

Stan budynkuBardzo dobry

Typ domuWolnostojący

Opis
Willa na pięknej dużej działce w sielskiej części Komorowa, położona w dolinie rzeki Utraty.
Komorów to miasto-ogród z przepięknymi alejami drzew lipowych, brzozowych i kasztanowych. Zabytkowa architektura i historyczna zieleń zostały wpisane do rejestru zabytków. Lokalna społeczność zintegrowana, niezwykle aktywna w tworzeniu artystycznych inicjatyw dla mieszkańców. Dojazd do miasta perfekcyjny dzięki obwodnicy oraz kolejce podmiejskiej WKD.

Do Mordoru 40 minuty kolejką, 20-30 minut samochodem. Do centrum 30 minut (w godzinach szczytu 50 minut). Szkoła - wszystkie poziomy, z halą sportową, pełnowymiarowym boiskiem do koszykówki, przedszkola państwowe i prywatne. Szpital i przychodnia w bliskiej odległości. Przepiękny zalew komorowski jako miejsce odpoczynku dla mieszkańców a trwają właśnie prace nad polem golfowym.
Dom położony w sąsiedztwie rzeki Utraty i lasu - genialne tereny spacerowe i krajobrazowe.

Willa urządzona w rezydencjalnym stylu - marmurowe posadzki, reprezentacyjna klatka schodowa, kute balustrady, gipsowe sztukaterie, okna o oryginalnym kształcie ze szprosami, kominek z onyksowym portalem.
Parter to przestrzeń otwarta salonu z jadalnią i holem, kuchnia ze spiżarnią, pokój tv/kino domowe, toaleta dla gości.
Na piętrze znajdziemy sypialnię master z balkonem gdzie można wypić poranną kawę, z garderobą i pięknym pokojem kąpielowym. 3 sypialnie z balkonami i widokiem na ogród i staw, dedykowaną im łazienkę i garderobę. Gabinet/bawialnia/biuro o powierzchni ponad m2. Pralnia.
Z okien piękny widok na zieleń ogrodu i doliny Utraty.

Ogród malowniczy, z dużym stawem i wyspą ze starodrzewiem podkreślający rezydencjalny charakter domu. Altana utrzymana w klimacie domu pozwala na organizowanie przyjęć w ogrodzie dla dużej liczby gości.

Dom nigdy nie zamieszkały, może być dowolnie zaaranżowany pod potrzeby nowego właściciela. Nie ma jeszcze elewacji zewnętrznej - nowy właściciel będzie mógł zrobić ją zgodnie z własną estetyką.

Piękny przestronny dom dla dużej rodziny gdzie każdy z domowników znajdzie swój kawałek przestrzeni a ogromny ogród ze stawem to wspaniałe miejsce przyjęć plenerowych, miejsce zabaw dla dzieci, wnuków i przyjaciół.
Zapraszam na prezentację