DOM na SPRZEDAŻ
KONSTANCIN-JEZIORNA
Nowoczesny dom przy obszarze Natura 2000
3 500 000 PLN
Szczegóły oferty

Cena3 500 000 PLN

Cena za m23 886,01 PLN

Powierzchnia użytkowa386 m2

Powierzchnia działki1 800 m2

Liczba pokoi6

Stan budynkuBardzo dobry

Typ domuWolnostojący

Opis
Modernistyczny, nowoczesny dom w Konstancinie-Solcu. Położony w niezwykle malowniczej okolicy, tuż przy granicy obszaru Natura 2000 (żyje tu motylek modraszek telejuk, który występuje tylko na najczystszych ekologicznie terenach).

Dom zaprojektowany przez znanego architekta. Wykonany w konstrukcji żelbetowej wypełnionej pustakiem ceramicznym. Ocieplenie - styropian. Elewacja wykonana z drewna modrzewiowego, cegły ręcznie formowanej i tynku akrylowego gładkiego. Dach z blachy giętej na rąbek. Ogrodzenie z drewna modrzewiowegp, impregnowanego. Wszystkie media miejskie.

Wnętrze niecodzienne, wysokość w części komunikacyjnej 6,5m!, w części mieszkalnej 3 m.
Podział na część nocną i dzienną. Ogrzewanie podłogowe w ciągach komunikacyjnych, łazienkach. Dwa niezależne ledowe systemy sterowania oświetleniem - nocny i dzienny.
Salon znakomicie doświetlony z biblioteką wysoką na 6,5 m. Kuchnia z jadalnią i oranżerią wychodzącą na ogród. Kino domowe i jeden pokój dziecięcy na galeriach. Drugi pokój dziecięcy z garderobą. Sypialnia master z garderobą i łazienką. Na piętrze office/bawialnia/garderoba.
W osobnym ciągu komunikacyjnym kotłownia, pralnia, spiżarnia i kolejna garderoba.
Wysoka jakość wykończenia i materiałów - granit, gres szkło, szlachetne drewno. Projekt wnętrza wykonany przez renomowaną pracownię architektoniczną.

Dom w przeważającej części jednopoziomowy, na piętrze usytuowano niewiele pomieszczeń w tym dwa na galeriach z przepięknym widokiem na parterową część domu.
Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, nowoczesne rozwiązania techniczne, prosta bryła budynku i malownicza działka to największe atuty tego niecodziennego domu.