DOM na SPRZEDAŻ
ROZALIN
Wygodny nowoczesny dom w Rozalinie
1 750 000 PLN
Szczegóły oferty

Cena1 750 000 PLN

Cena za m22 538,46 PLN

Powierzchnia użytkowa450 m2

Powierzchnia działki2 000 m2

Liczba pokoi10

Stan budynkuStan deweloperski

Typ domuWolnostojący

Opis
Piękny dom o powierzchni 450m2 na malowniczej dużej działce tuż przy rezerwacie przyrody. Dom idealny nawet dla dużej wielopokoleniowej rodziny. Przemyślany pod kątem funkcjonalności, ergonomii, wygody i komfortu wszystkich mieszkańców. Pozwala na wygodne życie nawet dużej rodziny, gdzie każdy ma swoją własną przestrzeń a części wspólne poza urodą dają możliwość prowadzenia komfortowego życia na co dzień ale i przyjmowania gości, organizowania przyjęć czy dużych spotkań rodzinnych.

Bryła domu jest bardzo udanym połączeniem tradycji i nowoczesności. Ceramiczny dach z "wolimi oczami," pod którymi kryją się ogromne przeszklenia poddaszowych salonów przechodzi nad piękną bardzo dużą przeszkloną werandę. W domu zastosowano wiele bardzo nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Dom trzygodygnacyjny:
Poziom -1 to strefa rekreacyjna (fitness, sauna z łazienką, piwnica na wino), sanitarna oraz techniczna (kotłownia, robocza kuchnia, agregat prądotwórczy, centralna rozdzielnia instalacji elektrycznej, część magazynowa). Do strefy piwnicznej jest też osobne wejście z ogrodu.

Parter to 154 m2, plus zimowa weranda i garaż z dwoma bramami wjazdowymi, mogący pomieścić trzy auta.
Są tu dwie wyraźnie wydzielone strefy: sypialnia i salon/kuchnia/jadalnia.
Część salonowa to przestronna kuchnia, jadalnia i salon wypoczynkowy z wyjściem na przepięknie przeszkloną werandę - ogród zimowy.
Część sypialniana to przestronna sypialnia z własnym tarasem, garderobą i łazienką.
Sypialnia i salon maja ekspozycję na wschód, kuchnia na zachód, jadalnia i weranda na słoneczne południe.

Piętro to 214 m2 a na nim dwa lustrzane, duże salony z panoramicznymi przeszkleniami pod "wolimi oczami". W salonach są wydzielone użyteczne przestrzenie - do spania, do pracy oraz garderoby. Pokoje posiadają instalacje klimatyzacyjne i rozprowadzenie ciepłego powietrza z kominka.
Kolejne pomieszczenia na tym poziomie to salon łazienkowy, pralnio-suszarnia pełniąca również funkcję drugiej łazienki, trzy pokoje gościnne, usytuowane nad garażem i pomieszczenie zaplanowane jako garderoba, w którym znajduje się również centrum monitoringu.

Dom jest w stanie deweloperskim, wybudowany został z najlepszych dostępnych materiałów, ocieplony 15 cm styropianem a poddasze 30 cm wełną mineralną.
Zainstalowane w nim są najlepszej jakości i charakterystyki cieplnej okna, drzwi i bramy garażowe. Wyposażony jest w doskonale zaprojektowane instalacje: elektryczną, hydrauliczną, odkurzacza centralnego, odgromową, alarmową z systemem zewnętrznego monitoringu kamerowego, oraz odwodnienie z chłonnymi studniami.

Działka jest pięknie zagospodarowana, rosną na niej drzewa: lipa drobnolistna, sosny, brzozy i klon. Jest gotowy projekt efektownej altany wypoczynkowej z przeznaczeniem na grilla. Jest też szczegółowy projekt architektoniczny aranżacji parteru.
Dom wyposażony jest we wszystkie media: woda, gaz, prąd. Posiada własną studnię głębinową z ujęciem wody.

Odległość od Warszawy 20 km - 15 min trasą ekspresową S8 ale dzięki leśnej separacji dom jest idealnie cichy.
Dom położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu pałacowo-parkowego, będącego dawną posiadłością Rozalii z książąt Lubomirskich-Rzewuskiej, od której pochodzi nazwa miejscowości Rozalin.
W bliskim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkole, ośrodek zdrowia, świetlica, obiekt sportowy Orlik, delikatesy, szlaki turystyczne do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej oraz narciarsko-biegowej, restauracja Ludowa altana i przystanek warszawskiej komunikacji miejskiej.

Przylegający do domu rezerwat Młochowski Grąd, to 24 ha drzewostanu, który ma niemal 200 lat i należy do najstarszych na Mazowszu. Jest też miejscem lęgowym licznych rzadkich gatunków ptaków - czyli rajem dla ornitologów. Sąsiedztwo rezerwatu powoduje, iż częstymi gośćmi na pobliskich łąkach są bażanty, kuropatwy i daniele.
Około 20 km od Rozalina znajdują się Termy Mszczonów, przepiękny kompleks pałacowo-parkowy w Radziejowicach, nazywany drugą po Warszawie kulturalną stolicą Mazowsza z odbywającymi się tam licznymi koncertami i wystawami, jak również powstający ogromny aqua park z tropikalnym ogrodem i parkiem rozrywki. W bliższej jeszcze odległości w przeciwnym kierunku znajduje się centrum handlowe Janki z Multipleksem kin Cinema City.

Dom idealny dla rodziny, pozwalający realizować pasje, uprawiać sporty, położony na tyle blisko miasta, że dojazdy nie stanowią problemu i na tyle daleko, że jest się na permanentnych wakacjach po powrocie z pracy i szkoły. Stan deweloperski daje możliwość zaaranżowania domu zgodnie z estetycznymi potrzebami i własnym gustem a jednocześnie nowoczesne i rozwiązania funkcjonalne nie zmuszają już do rozwiązywania skomplikowanych problemów technicznych.
Zapraszam na prezentację