DOM na SPRZEDAŻ
HORNÓWEK
Zjawiskowa rezydencja w otulinie Kampinosu
4 980 000 PLN
Szczegóły oferty

Cena4 980 000 PLN

Powierzchnia działki2 300 m2

Liczba pokoi7

Stan budynkuIdealny

Typ domuRezydencja

Opis
Projekt domu powstał w jednej z najlepszych polskich pracowni : Kuryłowicz & Associates. Autorką projektu jest Małgorzata Romanowska, starszy architekt, współautorka wielu najznakomitszych elementów urbanistycznej architektury Warszawy.

Rezydencja w stylu eklektycznym łączy tradycyjne, naturalne , wysokiej jakości materiały z nowoczesną architekturą. Wnętrze domu jest wspaniale doświetlone ogromnymi oknami , także w powierzchni dachowej. NIe było to proste zadanie, gdyż dom usytuowany jest na pięknej działce z licznym starodrzewiem ( ponad 50 - letnie sosny) , ale dzięki licznym przeszkleniom uzyskano spektakularny efekt.

Dach i część elewacji z zamiarem wykonany jest z naturalnego gontu modrzewiowego, dzięki tym elementom dom cudownie się optycznie łączy z otaczającą go naturą. Pozostała część elewacji pokryta piaskowcem, który przenika przez szklane ściany do wnętrza budynku.

We wnętrzach : czarny granit, naturalny dąb wędzony, włoskie gresy, szkło. Kolorystyka : grafitowe szarości, czerń, biel, naturalna cegła.

PARTER

_ salon z kominkiem i wyjściem na taras
- jadalnia z otwartą kuchnią z wyspą
- część telewizyjno - bawialniana
- toaleta gościnna
- przestronna garderoba
- spiżarnia

Na parterze zanjduje się także część gościnna, zapewniająca poczucie intymności, z dwoma sypialniami i dużą łazienką. Istnieje możliwość przerobienia jednej sypialni na dodatkową kuchnię, wówczas uzyska się dodatkowy, niezależny mały apartament.

PIĘTRO

- sypialnia master z pokojem kąpielowym, garderobą i tarasem
- dwie sypialnie z tarasami, garderobą i łazienką
- pralnia z suszarnią

GARAŻ

- dwa miejsca postojowe

Zjawiskowy, nowoczesny dom z piękną zielenią, która wdziera się przez okna. Stylowa, funkcjonalna przestrzeń optymalna dla rodziny, nawet tej wielopokoleniowej.

Idealna oferta dla wymagających klientów poszukujących wyjątkowych , podmiejskich rezydencji.