DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIROWICE
Mirowice
520 000 PLN
Szczegóły oferty

Cena520 000 PLN

Cena za m240 PLN

Powierzchnia działki13 000 m2

Przeznaczenie działkiSiedliskowa

Droga dojazdowaAsfaltowa

Opis
Przepiękna działka, położona w malowniczej okolicy. Tuż za działką ściana lasu mieszanego z laskiem brzozowym w pierwszej linii. Położona przy dwóch drogach asfaltowych. Dłuższym bokiem przylega do drogi wojewódzkiej Piaseczno-Grójec, krótszymi: do lokalnej drogi asfaltowej oraz rzeki Jeziorki. Wspaniałe tereny spacerowe - lasy Chojnowskiego Parku Narodowego i wędkarskie - rzeka Jeziorka. W projekcie jest utworzenie rezerwatu Dolina Jeziorki o krajobrazowym typie.
Doskonała komunikacja - do Grójca ok. 12 km, do Piaseczna ok. 15 km.
Działka porośnięta samosiejkami, płaska, prostokątna. Możliwość zbudowania domu, rezydencji, lub podzielenie na mniejsze działki.
To najbardziej malownicza i najlepiej położona działka o takiej powierzchni w tej okolicy.
Działka znajduje się na terenie upraw polowych z łąkami i lasami (oznaczenie w planie 23.10.R, RL, RZ). Klasa gruntu: RV, RVI, RZVI, Lz. Plan dopuszcza lokalizowanie nowej zabudowy zagrodowej , przy czym linia zabudowy wynosi min. 15 m od drogi gminnej, graniczącej z działką i 40 m od krawędzi jezdni drogi Grójec-Piaseczno. Zaopatrzenie w wodę - wiejska sieć wodociągowa; odprowadzanie ścieków - szczelny zbiornik na nieczystości; zaopatrzenie w energię elektryczną - Rejonowy Zakład Energetyczny.